Mopsė Bulvė verčia aikčioti internautus: spintoje – smagiausi kostiumai, svečiuose – net garsenybės

0
26

Žaismingas, bet drąsus „Iki“ žingsnis socialiniuose tinkluose pasiteisino. Rugsėjį tinklo „Instagram“ paskyrą perleidus mopsei Bulvei, pastebimai ūgtelėjo ir sekėjų, ir jų reakcijų į šmaikščius mopsės įrašus skaičiai. Pasak Vaidos Budrienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, internautų palankumą pelnyti padeda ne tik šunytės mielumas, bet ir originalumas – juokingi kostiumai bei netikėtos fotosesijos su įžymybėmis.

„Šiemet jau esame įgyvendinę ne vieną daug dėmesio sulaukusį sprendimą, susijusį su komunikacija ir rinkodara. Eugenijus užrepavo, miestuose dygo milžiniškos širdelės, atnaujinta lojalumo programa pakvietė azartiškiems žaidimams. Nenuobodžiai, žaismingai, kitaip – tam, kad, kaip ir skelbia mūsų atnaujintas šūkis, būtumėme „Arčiau tavęs“. O kas dar arčiau kiekvieno mūsų nei augintinis? Todėl ir nepabijojome tapti bene pirmaisiais Lietuvoje, savo „Instagram“ paskyrą perleidę gyvūnui“, – sako V. Budrienė.

Bulvė ir Ignas Lelys.

Jau nemažą gerbėjų armiją subūrusi mopsė Bulvė – „Iki“ reklamos žvaigždžių Eglės ir Manto augintinė. Paskyroje „Instagram“ dalijamasi jos kasdienybe ir išdaigomis: šunytė tyrinėja „neišsenkantį“ šaldytuvą, dalyvauja mergaičių vakarėlyje su Agne Kulitaite, ragauja kruasanų su Ignu Leliu, dalina prizus konkursuose. Akį traukia ir Bulvės kostiumai – ji virsta brokoliu, kauboje ar prancūzaite.

„Nepabijojome užsiimti ne vien pramogomis. Mopsės populiarumu pasinaudojome ir siekdami atkreipti dėmesį į tai, kokia svarbi yra gyvūnų prieglaudų veikla. Bulvės istorija apie buvusius jos sveikatos iššūkius ir kaip ji vaikystėje buvo prieglaudos darbuotojų paimta iš nemylinčių augintojų, sulaukė ypač daug reakcijų“, – pastebi V. Budrienė.

Aktyvi veikla duoda rezultatų: jau per pirmąjį mėnesį išaugo sekėjų skaičius, reklamos sulaukia didesnio susidomėjimo, sulaukiama didesnio aktyvumo konkursuose, sekėjai yra labiau įsitraukę ir bendraujantys.

„Smagu, kad matome išties šiltą atsaką. Komentaruose Bulvei rašomi meilūs žodžiai, žavimasi jos kostiumais, minimi ir savi augintiniai. Tai rodo, kad su šiuo sprendimu pataikėme į dešimtuką. Galima sakyti, kad sklandžiai komunikacijai padeda ir pati Bulvė. Ji iš natūros yra labai ramus, klusnus ir kantrus šuo. Tiesa, kai užsimano miego – tai tiesiog ima tą ir daro, tenka prie „žvaigždės“ pasiderinti“, – apie užkulisius pasakoja komunikacijos vadovė.

Spalis, pasak V. Budrienės, mopsei taip pat bus intensyvus. Rengiamasi Helovinui, grožio ir mažylių fiestoms, „Iki“ gimtadieniui, taip pat ir toliau bus organizuojama daug konkursų su įvairiausiais prizais. Ji išduoda, kad šalia Bulvės pasirodys ir dar viena garsenybė, tačiau kokia – dar telieka paslaptyje.

Naujus ir nuotaikingus mopsės Bulvės nuotykius galite sekti čia: https://www.instagram.com/iki_lietuva/

Naują komunikacijos kampaniją „Iki“ įgyvendina su „SOMA agency“.

Bulvė ir Agnė Kulitaitė.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here